Organik ürünler alım | satım

Organik ürünler

Organik ürünler alım | satım
Merhaba sevgili ziraat sektörü hizmet ve satışı yapan arkadaşlar…
Sebze, meyve, şarküteri ürünleri (sür, peynir, yoğurt…), kuru Gıda, baharat, bal, pekmez …

Organik sebze – meyve, şarküteri, kuru gıda & baharat ürünleri işini yapmak isteyenler ve bu iş için para kazanmak isteyen kişiler buraya ilan bırakabilirler.
Sebzeler, meyveler, organik meyve, organik sebze, bahçeden, tarladan …
Şarküteri, Füme, Kavurma, Köfte, Pastırma, Salam, Sosis, Sucuk, Sucuk İçi, Süt Ürünleri, Peynir, yoğurt, tereyağı, turşu, salça, çemen, nar ekşisi, zeytin, zeytin yağı …
Kuru Gıda & Baharat, Baharat Türleri, Bakliyat, Hurma, Kuru Meyve, Kuru Sebze, Kuruyemiş, Makarna, Tarhana, Un, Unlu Mamüller …

Organik gıda, en basit anlatımıyla tarım ürününün işlenmesinde, yetiştirilmesinde hiçbir kimyasal madde kullanılmayışıdır. Bunun yanında genetiği değiştirilmemiş ürünler de bu isimle anılır. Tarım ürününü yetiştirmek için hiçbir tarım ilacı ve yapay ürün kullanılmaz. Eğer üretimde yapay herhangi bir yardımcı madde kullanılırsa bu ürünler organik ürün olmaktan çıkar.

Bunu da oku :  Arıcılık ürünleri alım | satım

Dünyada gelişmiş ülkeler de bu sorun büyük oranda çözülmeye doğru gitmiştir. Bu konuda denetimi kabul eden şirketler organik ürün sertifikası almaktadır. Ürünlerini doğal ürün, organik ürün adı altında satmaktadırlar.

Tarımda, organik kelimesi gübre ve böcek ilacı ile ilgilidir, bunların kesinlikle hayvan veya bitki kökenli olması gerekir. Kullanılan ürünlerin doğallığı sebebiyle Organik tarım olarak adlandırılır.

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 227 times, 1 visits today)

Related posts

9 Thoughts to “Organik ürünler alım | satım”

 1. sevkap şevik

  ocak ayında da bordum mandalini olarak yemeye hazır dır…kargo size aittir 10 kg altındaki sipariş alınmamaktadır…

 2. mehmet körler

  %4 yag oranina sahip gonul rahatligiyla satabileceginiz musteri ustune musteri ekleyebileceğiniz kaliteli süt tedarik ediyoruz

 3. serdal erdem

  İstanbul maltepede günlük doğal süt satışımız mevcut.isteyenlere toptan süt de verebiliriz.

 4. ramazan balkan

  Çanakkaleden Kestane balı %100 organik. 2018 kendi üretimimiz baldır.

 5. hasan gündar

  ev imalatı tarhana, garantili ürün, 100 tl ve üzeri ücretsiz kargo, toptan ürün siparişleriniz için bize yazın

 6. emir dağlı

  süper kalite okitsu Wase mandalina (erkenci satsuma) toplanması dahil

 7. ahmet soğan

  Hirfanlı barajının temiz suyu ile sulanmış, 130 ton vito cinsi, kuru soğan Ankara Keçiören de alıcısını beklemektedir. Piyasadaki suyu çıkmış, çillenmiş vs. Soğanlar ile karıştırmayın.

 8. ramazan yalavuz

  Çarliston biber,kapya bulgar biber. İsteğe göre satış

 9. hakan akın

  Bosna Hersek ürünü taze dondurulmuş kırmızı ahududu. Roland 90/10. Paketleme ve ürün resimleri mevcuttur. Ciddi alıcılar için Bosna-Türkiye nakliye çalışması yapılır.

Leave a Comment